wróć

Opóźnione loty, zwroty biletów, uszkodzony lub zaginiony bagaż, Air France jest tutaj aby Ci pomóc.
W szybki i prosty sposób znajdziemy najlepsze rozwiązanie Twojego problemu.

Zagubiony bagaż

Jeśli nie otrzymałeś swojego bagażu na lotnisku docelowym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia w ciągu 24 godzin od przylotu.*
Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem jak najszybciej.
Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do sekcji "Problemy z bagażem" na naszej stronie internetowej.
Aby poinformować nas o problemie z bagażem (brakujące elementy, uszkodzenia bagażu), wypełnij formularz
Jeśli lotnisko, na które Państwo przylecieliście znajduje się w kontynentalnej części Francji można złożyć skargę u służb bagażowych Air France na lotnisku lub wypełnić formularz na naszej stronie w ciągu 48 godzin od przylotu.

Jeśli lotnisko znajduje się poza Francją proszę zawiadomić służby bagażowe Air France na lotnisku, tak szybko jak to możliwe. Otrzymają Państwo dokument (zatytułowany "Property Irregularity Report - PIR"), który należy wypełnić przed opuszczeniem lotniska. Po złożeniu zgłoszenia otrzymają Państwo numer sprawy, który pozwoli Państwu śledzić postępy w poszukiwaniu bagażu.

Inne reklamacje

Jeśli mieszkasz na stałe w Polsce, prosimy o wypelnienie formularza (w zależności od preferencji w języku polskim, angielskim bądź francuskim) lub o przesłanie nam opisu zaistniałej sytuacji na adres:

Air France - Europe
Customer Care Centre
TSA 21235
75564 Paris Cedex 12
France

Pisemna odpowiedź zostanie przesłana na Twoj adres w ciągu 4 tygodni.

O czym warto pamiętać

W przypadku wysłania reklamacji drogą pocztową nie zapomnij załączyć oryginalnych dokumentów wraz z listem reklamacyjnym, niezbędnych do wyjaśnienia zaistniałej sytuacji: odcinek pasażerski biletu, karta pokładowa, faktury, itd.

Jeśli mieszkasz poza terytorium Polski, prosimy o przesłanie reklamacji do biura Air France najbliższego Twojemu miejscu zamieszkania.

Jeśli jesteś za granicą, możesz znaleźć dane kontaktowe do obsługi klienta w danym kraju poprzez stronę www.airfrance.com.