BlueBiz, rozwiązanie dla Twojej firmy

Zbieranie Blue Credit jest proste!

Za każdym razem, gdy rezerwują Państwo przelot służbowy liniami AIR FRANCE, KLM i Delta Air Lines lub liniami naszych partnerów w programie, wystarczy podać numer BlueBiz, a Państwa firma otrzyma punkty Blue Credit.

Błyskawiczne korzyści

Po zakończeniu lotu punkty Blue Credit są obliczane dla Państwa firmy i zapisywane na Państwa koncie firmowym. Punkty Blue Credit zachowują ważność przez co najmniej 2 pełne lata kalendarzowe. Na przykład punkty Blue Credit uzyskane w lutym 2011 roku pozostaną ważne do 31 grudnia 2013 roku.

Schemat zdobywania punktów Blue Credit

Państwa firma zdobywa punkty Blue Credit za każdy lot, w zależności od miejsca docelowego i zarezerwowanej klasy podróży.

Przykłady:
  • Przelot Air France z Warszawy do Pekinu w klasie Premium Economy – daje oszczędność 320 punktów (=320 PLN)
  • Przelot z Warszawy do Nowego Jorku w klasie business (J) = 800 PLN


Zdobywanie punktów Blue Credit i mil Flying Blue!

Jeśli Państwo oraz Państwa współpracownicy są uczestnikami naszego programu dla stałych klientów, Flying Blue, program BlueBiz pozwoli Państwu podwoić nagrody.

Podczas każdego lotu można zbierać:
  • Punkty Blue Credit dla firmy,
  • oraz mile Flying Blue na osobiste konta pracowników.

Łatwy dostęp do punktów Blue Credit

Osoba kontaktowa ds. programu BlueBiz w Państwa firmie może w dowolnym momencie (24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu) kontrolować saldo Państwa punktów Blue Credit, aktualizować profil Państwa firmy, rezerwować darmowe bilety oraz zgłaszać brakujące punkty Blue Credit.
Co należy zrobić podczas rezerwacji biletów
Aby mieć pewność poprawnego naliczenia się punktów wystarczy, że w momencie rezerwacji biletów na www.airfrance.pl, www.klm.pl, www.delta.com lub u agenta biura podróży podadzą Państwo swój numer BlueBiz (PLXXXXX).

W którym miejscu i w jaki sposób agent biura podróży powinien wprowadzić numer BlueBiz do rezerwacji? Prosimy zapoznać się z poniższymi wzorcami:

Format techniczny (dla biur podróży)
  • Dla systemu Amadeus - OS YY OIN PL12345,
  • Dla systemu Galileo - SI.YY*OIN PL12345,
  • Dla systemu Sabre/Worldspan/Abacus/Infini - 3OSI YY OIN PL12345,
  • Inne – OSI dla danego systemu GDS, a następnie wpis YY OIN PL12345.
Uwaga: aby zdobyć punkty Blue Credit, bilet musi zostać zakupiony w kraju, gdzie zarejestrowano uczestnictwo w programie BlueBiz, a numer BlueBiz musi zostać wpisany do rezerwacji przed wydrukowaniem biletu.

*PL12345 powinien zostać zastąpiony prawdziym numerem firmy w programie BlueBiz

do góry