BlueBiz, rozwiązanie dla Twojej firmy

BlueBiz to skierowany do firm program oszczędnościowy oferowany przez linie lotnicze AIR FRANCE, KLM i Delta Air Lines. Wystarczy bezpłatna rejestracja, a Państwa firma może zdobywać punkty Blue Credit za przeloty liniami AIR FRANCE, KLM i Delta Air Lines oraz liniami naszych partnerów.

Zdobywanie punktów Blue Credit jest proste!

Za każdym razem, gdy rezerwują Państwo podróż służbową liniami AIR FRANCE, KLM i Delta Air Lines lub liniami naszych partnerów, Państwa firma zdobywa punkty Blue Credit. Członkowie Flying Blue – naszego programu dla pasażerów indywidualnych – jednocześnie zdobywają mile Flying Blue na swoje konta osobiste.

Jak przeliczać punkty Blue Credit?

W prosty sposób mogą Państwo przeliczyć aktualny stan konta na zlotówki, według poniższego przelicznika:
1 Blue Credit = 1 PLN

Dedykowane miejsce online

Osoba kontaktowa ds. programu BlueBiz w Państwa firmie może w dowolnym momencie (24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu) kontrolować saldo Państwa punktów Blue Credit, aktualizować profil Państwa firmy i rezerwować darmowe bilety za punkty Blue Credit.

Przystąp do programu BlueBiz teraz!

Mogą Państwo przyłączyć się do programu BlueBiz za darmo, wystarczy zaledwie kilka kliknięć. Po rejestracji zostaną Państwo poproszeni o wyznaczenie osoby kontaktowej, która będzie zarządzać Państwa kontem firmowym BlueBiz.

*Firmy, które mają podpisany kontrakt z AIR FRANCE, KLM i Delta Air Lines lub nie mogą przystąpić do programu. Biura podróży, agenci turystyczni i (powiązane) organizacje zajmujące się sprzedażą podróży również nie mogą skorzystać z korzyści programu.

do góry