Air France daje Ci szansę wygrać magiczny pobyt dla 4 osób w Disneyland® Paris podczas Zaczarowanego Weekendu Marzeń, zawierającego:

- Bilety lotnicze (zapewnione przez Air France)
- 2 noce w 4-gwiazdkowym hotelu Disney’s Newport Bay Club® od 24 do 26 września 2021.
- Bilety do obydwu Parków Disneya® ważne przez 3 dni
- Vouchery na śniadania, obiady i kolacje
- Ekskluzywny weekend zawierający zaproszenie na kolację galową w ramach „Zaczarowanego Weekendu Marzeń” oraz wiele magicznych niespodzianek.

Czy jest lepsza okazja by ponownie spędzić wspaniałe chwile z najbliższymi niż w Miejscu, Gdzie Spełniają się Marzenia?


Dzięki wytężonej pracy naszych Magic Keepers podczas tymczasowego zamknięcia, Disneyland Paris otwiera się ponownie piękniejszy niż kiedykolwiek!

Z okazji tego wyjątkowego „Zaczarowanego Weekendu Marzeń” daj się ponieść wyjątkowym atrakcjom, od naszych kultowych po te nowe. Zrób kilka fotek z bohaterami Disneya w nowych Selfie Spots oraz koniecznie wypróbuj naszej najnowszej atrakcji jaką jest Cars ROAD TRIP ride w Parku Walt Disney Studios.

Wyobraź sobie na przykład magiczne doświadczenie fotograficzne Animation Celebration gdzie w jednej chwili można być w stodole Kristoffa, a za chwilę w lodowym pałacu Elsy z „Krainy Lodu”. Fani filmów MARVELA będą mieli również okazję zobaczyć kilku bohaterów Avengers w Studio Theater. Myszka Miki natomiast będzie czekać na Gości na scenie Meet Mickey Mouse!


Przygotuj się na dreszcz emocji na pokładach ekscytujących atrakcji, takich jak Big Thunder Mountain, Star Wars™ Hyperspace Mountain i Indiana Jones™ and the Temple of Peril, nie wspominając już o The Twilight Zone Tower of Terror™, która sprawi że adrenalina podskoczy jeszcze wyżej!
Czas powiedzieć "tak" dzieciom i znów zobaczyć błysk w ich oczach! Żonglowanie nauką domową i zabawą z dziećmi podczas pracy w domu może być dla nas wyzwaniem. Dobrą wiadomością jest to, że teraz mogą wreszcie powiedzieć tak i cieszyć się naszymi atrakcjami, być zachwyceni naszymi bohaterami i zaskoczeni naszymi licznymi wydarzeniami! Wszystko to zgodnie z nowymi procedurami bezpieczeństwa.

Więcej informacji o Disneyland® Paris : https://www.disneylandparis.com/
Warunki uczestnictwa w konkursie (obowiązkowe)

Pakiet zawiera:
- Jeden weekend w ramach „Zaczarowanego Weekendu Marzeń” od 24 do 26 września 2021
- Bilety lotnicze, zapewnione przez Air France
- 2 noce w 4-gwiazdkowym hotelu Disney’s Newport Bay Club®
- Bilety do obydwu Parków Disneya® ważne przez 3 dni
- Vouchery na śniadania, obiady i kolacje.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w wydarzeniach specjalnych (tzw. „Money Can’t Buy Events”) :
- Pobyt zawierający 3 dni I 2 noce dla rodziny 4-osobowej w pokoju standardowym
- Pobyt ważny w trakcie wydarzenia specjalnego w terminie od 24 do 26 września 2021
- Przynajmniej 1 osoba z grupy musi mieć 18 lub więcej lat.
- Nazwy restauracji podane są na voucherach i mogą być wykorzystane na obiad lub kolację w zależności od godzin otwarcia i dostępności konkretnych restauracji.
- Nie ma możliwości wymiany nagrody na gotówkę.
- Jeśli zwycięzca nie zaakceptuje nagrody miesiąc po ogłoszeniu zostanie wybrany kolejny zwycięzca.
do góry